نخستین کنفرانس کارآفرینی اجتماعی در حوزه معلولیت برگزار می شود
 
«مسئولیت اجتماعی ما چیست؟»
نخستین کنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی در حوزه معلولیت، روز چهارشنبه سی ام مهرماه در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعدبرگزار خواهد شد.
 
مهدیه نجفی زاده دبیر کنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی در حوزه معلولیت، در توضیح اهداف این برنامه گفت: این کنفرانس از سوی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با هدف ترویج کارآفرینی اجتماعی و افزودن غنای علمی این حوزه، معرفی توانمندی های معلولان به فعالان اجتماعی و ایجاد هم افزایی میان آنها برگزار می شود.
 
وی افزود: مهارت و انرژی کارآفرینانه می تواند مسائل اجتماعی و نیازهای برآورده نشده را به فرصت های معتبر برای ایجاد «ارزش-های اجتماعی» تبدیل کند.
 
به گفته دبیر این کنفرانس، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با دعوت از جامعه علمی کشور برای تولید علم در این حوزه از یک سو و فعالان اجتماعی و کارآفرینان مشتاق به حوزه اجتماعی برای ترویج عملی و به اشتراک گذاری تجربیات موفق از سوی دیگر در مسیر ترویج فرهنگ کارآفرینی اجتماعی قدم برداشته اند.
 
در مراسم اختتامیه این کنفرانس از کارآفرینان موفق اجتماعی با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل خواهد شد.
 
دبیرکنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی در پایان گفت: با توجه به گردهمایی صاحبان صنایع در این کنفرانس دبیرخانه شبکه ارتباطی میان فعالان کارآفرینی اجتماعی در دفترکارآفرینی اجتماعي رعد راه اندازی خواهد شد به همین منظور نمایشگاه توسعه کسب و کار هم برای معرفی دستاوردهای کارآفرینی در حاشیه کنفرانس برگزار می شود.
 
چهارشنبه 26 مهر ماه
 
پیوند ها     پرسش و پاسخ
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت