افتتاح سامانه خدمات بانکی ویژه نابینایان در بانک سپه

اولین شعبه بانک سپه مجهز به سامانه خدمات بانکی نابینایان، از روز یکشنبه ۱۴ شهریور، فعالیت خود را آغاز کرد.
عیسی کاظم نژاد عضو هیات مدیره بانک سپه در مراسمی که به همین منظور و با حضور منصور شادکام قائم مقام انجمن نابینایان ایران، دکتر مهنام، مدیر دفتر امور اجتماعی کمیسیون یونسکو در ایران، غلامی معاون دفتر امور مراکز توانبخشی روزانه سازمان بهزیستی کشور و مدیران شرکت پکتوس برگزار شد، درباره راه اندازی سامانه خدمات بانکی ویژه نابینایان در بانک سپه گفت: بانک سپه به عنوان بانکی دولتی، علاوه بر رسالت خدمات رسانی، رسالتی اجتماعی نیز برای ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه از جمله نابینایان دارد.
وی با اشاره به تاکیدات اخیر بانک مرکزی مبنی بر لزوم فراهم آوردن تمهیدات لازم برای خدمات رسانی بانکی به نابینایان، اظهار داشت: امروز یکشنبه سامانه بانکی ویژه نابینایان در شعبه ظهیرالاسلام بانک سپه به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند و قصد داریم تا پایان سال، این سامانه را در چند شعبه دیگر استان تهران و برخی از مراکز استان های بزرگ کشور نیز نصب و راه اندازی کنیم.
عضو هیأت مدیره بانک سپه در خصوص دسترس پذیری اینترنت بانک بانک سپه نیز گفت: با هماهنگی هایی که با شرکت پکتوس ترتیب داده ایم، امیدواریم اینترنت بانک بانک سپه نیز برای نابینایان دسترس پذیر شود.
منصور شادکام قائم مقام انجمن نابینایان ایران نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از آغاز خدمات رسانی بانک سپه به نابینایان اظهار داشت: بانک سپه به عنوان پنجمین بانک فعال کشور خدمات دهی به نابینایان را آغاز کرده است.
وی با یادآوری مسئولیت اجتماعی بانک ها در قبال نابینایان ابراز امیدواری کرد: این سامانه در سایر استان های کشور نیز راه اندازی شود تا ارائه این خدمات صرفاً محدود به پایتخت نباشد.
سامانه خدمات بانکی ویژه نابینایان، از طریق دو خروجی بریل و صوتی، امکان پر کردن مستقل فرمهای بانکی برای نابینایان را فراهم می سازد.

در حاشیه مراسم افتتاحیه سامانه بانکی ویژه نابینایان در بانک سپه، وبسایت نابینایان پکتوس نیز با دکتر کاظم نژاد عضو هیأت مدیره بانک سپه، مصاحبه ای اختصاصی ترتیب داده است که این مصاحبه را می توانید از اینجا دانلود کرده و گوش کنید.

 
 
پیوند ها     پرسش و پاسخ
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت