افتتاح سامانه خدمات بانکی نابینایان در بانک ملی

مراسم افتتاح سامانه خدمات بانکی نابینایان روز شنبه 16 بهمن در بانک ملی، شعبه عارف برگزار شد.

خاتونی، معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی در آیین راه اندازی این سامانه گفت: امیدواریم بتوانیم این خدمات را در شعبه های منتخب و همچنین مراکزی که نابینایان و انجمن نابینایان به آن نیاز دارند، ارائه کنیم.

کاظمی، رییس اداره امور شعب جنوب تهران نیز گفت: در جامعه ای که دارای 500 هزار نابینا و کم بینا است و بسیاری از آنان فرهیخته‌اند، باید زمینه‌ای را فراهم کرد که خدمات بویژه خدمات مالی و بانکی براحتی در دسترس آنان باشد.

منصور شادکام، قائم مقام انجمن نابینایان ایران نیز گفت: ما از بانک ملی، به عنوان بزرگترین بانک جهان اسلام و کشور انتظار داریم این خدمات را توسعه دهند و حداقل در مراکز هر استان، یک شعبه به این سامانه مجهز شود.

شادکام ادامه داد: این طرح، طرح نو و جدیدی است و به مرور زمان در میان نابینایان جای خود را باز خواهد کرد و کمی زمان میبرد تا اعضای جامعه هدف با این خدمات آشنا شوند.

در ادامه، سعید صادق پور، مدیر عامل شرکت دانش بنیان پکتوس نیز گفت: در زمینه دسترس پذیری سایر خدمات بانکی از جمله اینترنت بانک، همراه بانک و کیوسک ها، این آمادگی را داریم با بانک ملی همکاری کرده و خدمات مشاوره ای و فنی لازم را به این بانک ارائه کنیم.

در این آیین که با حضور منصور شادکام، قائم مقام انجمن نابینایان ایران، مدیران شرکت دانش بنیان پکتوس و برخی از مدیران بخش های مختلف بانک ملی استان تهران برگزار شد، تعدادی از نابینایان به صورت نمادین از سامانه خدمات بانکی نابینایان استفاده کرده و برخی امور بانکی را با استفاده از این سامانه انجام دادند.

نابینایان برای بهره مندی از این خدمات، می توانند به بانک ملی شعبه عارف، کد ۲۰۸، واقع در خیابان قزوین دوراهی قپان تهران مراجعه کنند.

 
 
 
 
 
پیوند ها     پرسش و پاسخ
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت