چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران

4 شنبه 12 مرداد 1401

در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران از ۱۴ کارآفرین برتر در حوزه‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و کارآفرینان اجتماعی تقدیر شد.

روز سه شنبه، چهارم مرداد مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران با حضور سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رییس جمهور، منصوری استاندار تهران ، کریمی بیرانوند معاون توسعه کارآفرینی وزارت کار، طهوری مشاور فناوری وزیر کشور و برخی مقامات دیگر برگزار شد.

در این جشنواره، چهارده کارآفرین برتر در حوزه های صنعت ، خدمات و کشاورزی و همچنین کارآفرینان اجتماعی توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند و از آنها تقدیر شد که شرکت دانش بنیان پکتوس در حوزه اجتماعی، رتبه دوم کارآفرین برتر استان تهران را بدست آورد.

شرکت پکتوس در سال‌های اخیر، خدمات مختلفی را در حوزه اجتماعی انجام داده که از مهمترین آنها، می‌توان به سامانه خدمات بانکی نابینایان، سامانه فروشگاهی، سامانه موزه و راهآهن و دسترس پذیر کردن تارنما‌های اینترنتی برای نابینایان اشاره کرد.

شرکت پکتوس با تولید دستگاه برجسته نگار هوشمند همراه که یک تبلت بریل ویژه نابینایان محسوب میشود، توانسته سهم عمده‌ای در حوزه اشتغال نابینایان و دسترسی آنها با منابع مطالعاتی روز دنیا با فرمت‌های صوتی و بریل ایفا کند.بشیر انیسی، رئیس کانون کارآفرینان استان تهران در مراسم تقدیر از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران گفت: کانون کارآفرینان استان‌ها، یکی از کارآمدترین نهادهای مشورتی در کشور است. انتقال تجربیات کارآفرینان برتر و تسهیل و ترغیب آنها به سرمایه گذاری بیشتر در استان از اهداف این کانون است.منصوری، استاندار تهران نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به اصلاحات اقتصادی دولت سعی شد با همکاری مردم، مجموعه های اقتصادی و مدیران کسب و کارها و کارآفرینان مشکلاتی که بعد از اصلاحات اقتصادی پیش آمد را پشت سر بگذاریم. وی افزود: استانداری، همیشه برای رفع مشکلات کارآفرینان آمادگی دارد.

 
 
پیوند ها     پرسش و پاسخ
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت