نخستین نمایشگاه تجهیزات کمک توانبخشی معلولان در کشور برگزار می‌شود
رئیس سازمان بهزیستی از برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی تولیدات داخلی و وسائل کمک توانبخشی معلولین خبر داد و گفت: این نمایشگاه در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص سیاستهای کلی سلامت از ۱۸ تا ۲۰ شهریور ماه سال جاری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دایر می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر ، همایون هاشمی افزود: اولین نمایشگاه تخصصی تولیدات داخلی وسائل کمک توانبخشی معلولین در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص سیاستهای کلی سلامت و به منظور معرفی و حمایت از تولیدات داخلی محصولات مورد نیاز جامعه هدف از 18 تا 20شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
رئیس سازمان بهزیستی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی هرچه بیشتر با تولیدات داخلی و خارجی عنوان کرد و افزود: برگزاری این نمایشگاه ضمن آگاهی از قیمت و کیفیت تجهیزات، دست مدیران استانی را در انتخاب وسایل برای مددجویان تحت‌پوشش باز گذاشته و از طرفی بین شرکتها ایجاد رقابت می‌کند.
 
وی یادآور شد: نمایشگاه تجهیزات توانبخشی سازمان بهزیستی با حضور 80 شرکت سازنده و واردکننده وسایل توانبخشی، محصولاتی را همچون ویلچر، عصا، واکر، تشک مواج، سمعک و... در معرض دید علاقمندان خواهد گذاشت.
 
اولین نمایشگاه تجهیزات توانبخشی سازمان بهزیستی از 18 تا 20 شهریور ماه سال جاری از ساعت 9 الی 18 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب دایر می‌باشد
 
 
پیوند ها     پرسش و پاسخ
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت